طالع بینی و فال چگونه می تواند به شما کمک کند؟

طالع بینی و فال چگونه می تواند به شما کمک کند؟

تصور می شود که طالع بینی می تواند به طرق مختلف به شما کمک کند. این کمک می تواند در جهت آشکار کردن الگوهای رفتاری آسیب رسان یا هشدار دادن به شما در مورد چالش های آینده باشد.

طالع بینی می تواند به شما کمک کند تا استعدادهای نهفته ای را که ممکن است داشته باشید مشخص کنید و نکات خاصی را در مورد چگونگی رشد بهتر آنها به شما ارائه دهد. به علاوه، طالع بینی می تواند فرصت های خوبی که در حال ظهور است، را نشان دهد و به شما کمک کند تا دریابید چگونه می توانید از آنها قبل از محو شدن استفاده کنید .به صورت کلی، طالع بینی وسیله ای عالی برای تعیین زمان مناسب انجام برخی اقدامات است.

طالع بینی فال نیست، بلکه یک راه تشخیصی است که در بسیاری از موارد می تواند به ما کمک کند. ما می دانیم که توسط سیارات کنترل نمی شویم، اما این سیارات جو خاصی از سختی یا سهولت ایجاد می کنند که می تواند ما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر بخواهم بهتر توضیح بدهم باید بگویم که سیاره‌ها برای کمک به ما کار می‌کنند .سیارات با اعمال فشار،  به ما کمک می کنند تا بر اینرسی غلبه کنیم. در زمان‌های دیگر، آن‌ها به ما کمک می‌کنند تا رفتار غیرسازنده ای را ببینیم که ممکن است قبلا متوجه‌اش نشده باشیم.

ستاره شناسان بر این باورند که ما باید در برابر اعمال خود پاسخگو باشیم و تشخیص دهیم که چه انتخاب های در شرایط مختلف داریم. مطالعه طالع بینی به شما کمک می کند تا همه گزینه های خود را مرتب کنید و در زمان مناسب اقدام کنید.

هنگامی که روزهای سختی را پشت سر می گذارید، طالع بینی می تواند شما را امیدوار کند زیرا می دانید که با گذشت زمان و تغییرات کیهانی شرایط بهتر خواهد شد.

برای اینکه طالع بینی برای شما مفید باشد، باید هدف خود را به جهانیان نشان دهید و مایل باشید آستین ها را بالا بزنید و با دل و جان کار کنید. زندگی را به چشم یک ماجراجویی ببینید که در جریان آن ممکن است با موانع بسیار زیادی روبرو شوید، اما چیزی که مهم است این است که تمام تلاش تان را برای عبور از این موانع به کار گیرید.

روندهای کوتاه مدت توسط ماه های جدید و ماه های کامل و توسط سیارات درونی یا “شخصی” مانند ونوس، عطارد و مریخ که نزدیک به خورشید هستند، فعال می شوند. این در حالی است که روندهای طولانی تر توسط خورشید گرفتگی و با حرکت سیارات بیرونی مانند مشتری، زحل، اورانوس، نپتون و پلوتو فعال می شوند.

رابطه مستقیمی میان فعالیت‌های سیارات و فعالیت‌های انسانی روی زمین وجود دارد. اکثر مردم رابطه بین ماه‌های کامل و رفتار انسانی را می ‌بینند؛ ستاره شناسان این پدیده را با عمق و جزئیات بسیار بیشتری می‌بینند.

ما در مورد دلیل اینکه چرا طالع بینی تاثیر گذار است مطمئن نیستیم اما اطمینان داریم که ارتباطی در این بین وجود دارد.

در مورد چرایی تاثیرگذار طالع بینی، نظریه های بسیاری وجود دارد، اما علم هنوز قبول ندارد که نیروهایی در جهان وجود دارند که هنوز به طور کامل نتوانسته ایم آن ها را درک کنیم. این احتمال وجود دارد که در آینده به دلایل عملکرد و تاثیرگذاری طالع بینی پی ببریم.

هنگامی که من طالع بینی را مطالعه می کنم به این نتیجه می رسم که جهان می خواهد ما موفق شویم. حقیقت این است که قمرهای جدید شرایط مناسبی را برای کاشت بذرهای جدید به وجود می آورند. جنبه های خاص آن، بازخورد و فرصتی برای اصلاح دوره های ما به همراه دارد.

جنبه های دیگر موانعی را برای آزمایش عزم و اراده ما ایجاد می کند و به ما اجازه می دهد تا با عزم بیشتری به اهداف خود بپردازیم. فرصت‌هایی برای کمک به ما فراهم می‌کنند تا به ما کمک کنند به جلو حرکت کنیم یا پاداش‌هایی به ارمغان بیاورند تا متوجه شویم که کار سخت ما ارزشمند بوده‌است.

انرژی خوب همیشه انرژی خوب بیشتری را جذب می کند. اگر شجاعانه عمل کنید، کاملا خود را آماده کنید، با اشتیاق کار کنید و صادق و اخلاق مدار باشید، بر موانع غلبه خواهید کرد و در نهایت به رویاهای خود دست خواهید یافت.

تصمیمات تان را نه از روی ترس، بلکه از روی اعتقاد راسخ بگیرید. گاهی مرز باریکی بین این دو قرار دارد. به آوای درونی خود نیز گوش فرا دهید، حتی اگر هیچ دلیلی برای درست بودن آن ندارید. آوای درونی شما صدای قلب شماست و از شما محافظت می کند. شما می‌توانید حدس خود را با توجه به آن، اعتماد به آن و استفاده از آن، تغییر دهید و در نهایت، اهداف خود را به طور جدی دنبال کنید.

دوست عزیزی که در حال مطالعه این مطلب هستید، شما در این راه فقط با تخیل خود محدود خواهید شد. اگر ذهن خود را باز کنید و سوالات زیادی بپرسید، اطلاعات بیشتری برای شما آشکار می شود. توری گسترده بردارید و سپس همه گزینه‌های خود را در نظر بگیرید، طالع‌بینی به شما در این فرآیند کمک خواهد کرد.

زمانی که شروع به حل مشکل خود با تصمیم‌گیری در مسیر عمل می‌کنید،احتمالاً در ابتدا فقط به واضح ترین راه حل ها فکر خواهید کرد. این چیز غیر معمولی نیست. با این حا ، اگر در روند حل مسئله باقی بمانید، در ادامه کار پاسخ های اصلی و خلاقانه تری نیز ظاهر می شوند. این ایده های جدید که پس از تفکر سخت و کار با طالع بینی شما تصور شده اند، اغلب ایده های واقعی تر هستند. در واقع، این راه حل ها ممکن است بهترین راه حل ها برای شما باشند!

به علاوه، طالع بینی در شکل گیری انتظارات واقع بینانه و چشم انداز روشن برای ما بسیار کمک کننده است. بسیاری از ناامیدکننده ترین ناامیدکننده های ما ناشی از انتظارات نادرست ما هستند. گاهی اوقات تفکر ما بیش از حد ایده آلیست یا آشفته است، در حالی که در بعضی مواقع احساس می کنیم مشکلات ما ناشی از ارتباط نادرست ما هستند. دلیل آن هر چه باشد، مهم نیست. زندگی راهی دارد که می تواند بازخورد لازم را برای بازگرداندن ما به مسیر درست به ما ارائه دهد.

برخی افراد از فرصت ها و موقعیت های موجود استفاده می‌کنند تا کار جدیدی انجام دهند، در حالی که برخی دیگر این امکانات خاص خود را نادیده می ‌گیرند. طالع بینی به شما نمی گوید که باید چه کاری انجام دهید، اما می‌توانید از آن برای تعریف محیطی که در حال ورود به آن هستید، استفاده کنید. به عنوان مثال برای شما مشخص می کند که آیا شرایط تغییر می کند؟ چه زمانی ممکن است تغییر کند؟ و اگر چنین است، چگونه تغییر می کند؟

با داشتن تجربیات جدید و تماشای پاسخ های خود به آنها، در مورد خودتان اطلاعات بیشتری کسب می کنید و در نهایت، خواهید فهمید که عمل زندگی کاری کاملاً خلاقانه و بسیار زیبا است.

در اینجا یک واقعیت دوست‌ داشتنی وجود دارد و آن این است که : در روزی که شما متولد شده اید، الگوی ستاره‌ای و آن هشت سیاره به اضافه خورشید و ماه واقعا منحصر به فرد بوده اند و هرگز دوباره همان مکان را اشغال نخواهند کرد. به یاد داشته باشید که متولد شدن شما بی دلیل نبوده است و ثروتی گران بها به نام زمان را در دست دارید. نمی توانید آن را پس انداز کنید یا مقدار بیشتری از آن را خریداری کنید، بنابراین از آن به بهترین نحو استفاده کنید.

همیشه به یاد داشته باش که همه چیز با اشتیاق تو برای موفقیت شروع می‌شود. پس با اشتیاق آغاز کن و قدم بردار.

منبع: بخش فال و طالع بینی آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *