لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک چیست؟ چه افرادی نیاز است که عمل لیپوماتیک شکم و پهلو را انجام دهند؟ بهترین دکتر لیپوماتیک تهران کیست؟ عمل لیپوماتیک از جمله عمل‌‌هایی است که امروزه تقاضای بسیار زیادی برای آن است. عمل لیپوماتیک شکم و پهلو روشی برای حذف کردن چربی‌های این نواحی است. به نوعی می‌توان گفت سریع‌ترین روش خلاص شدن از شر چربی‌ها، عمل لیپوماتیک است.

لیپوماتیک را می‌توان به دو دسته لیپوماتیک شکم و لیپوماتیک سینه تقسیم بندی کرد. در لیپوماتیک شکم تمام چربی‌های ناحیه شکم به صورت کامل و فیزیکی از بدن فرد خارج می‌شود. انجام عمل لیپوماتیک شکم دارای مزیت‌های مختلفی است که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به عدم برگشت پذیری چربی‌ها، کاهش محسوس وزن، عدم خونریزی بعد عمل لیپوماتیک و غیره اشاره کرد.

در صورتی که عمل لیپوماتیک شکم و پهلو نزد جراح زیبایی متخصص و حرفه‌ای انجام شود، عمل بسیار عالی و بدون مشکل پیش خواهد رفت. دکتر پروانه منصوری متخصص جراحی لیپوماتیک یکی از بهترین و عالی‌ترین دکترها در زمینه انجام خدمات لیپوماتیک در تهران است. در ادامه این مقاله بیشتر در رابطه با لیپوماتیک پهلو و شکم اطلاعاتی را به شما ارائه خواهیم کرد با ما همراه باشید.

لیپوماتیک شکم چیست؟

عمل لیپوماتیک شکم یکی از روش‌های نوین و سریع برای حذف چربی‌های ناحیه شکم است. در این عمل با استفاده از روش‌های نوین تمام چربی اضافی شکم حذف می‌شود. در این روش حذف چربی‌های مزاحم شکم، تمام چربی‌‌ها به صورت فیزیکی از بین می‌روند. پس از انجام عمل لیپوماتیک شکم تمام چربی‌های زائد این ناحیه از بدن تخلیه می‌شود و بیمار بدون درد و خونریزی می‌تواند پس از 3 الی 7 روز به روند عادی زندگی خود بازگردد.

مزیت‌های عمل لیپوماتیک شکم چیست؟

از آنجایی که عمل لیپوماتیک شکم یکی از روش‌های نوین حذف چربی‌ است، مزیت‌های مختلفی دارد. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. در عمل لیپوماتیک از بی حسی موضوعی به جای بیهوشی استفاده می‌شود.
 2. روند حذف چربی‌ها بدون درد و خونریزی است.
 3. وجود عفونت پس از عمل بسیار پایین است.
 4. بازگشت چربی‌ها به دلیل حذف فیزیکی غیر ممکن است.
 5. تنها پس از 3 الی 7 روز فرد می‌تواند زندگی عادی خود را داشته باشد.
 6. نیاز به بستری در بیمارستان ندارد و فرد پس از عمل مرخص می‌شود.
 7. نسبت به دیگر روش‌های حذف چربی راحتر و آسان‌تر است.
 8. کاهش وزن در این روش بسیار محسوس است.

هزینه لیپوماتیک شکم چقدر است؟

قیمت عمل لیپوماتیک شکم وابسته به آن که این عمل مهم در نزد چه پزشکی انجام می‌شود می‌تواند متفاوت باشد. قیمت عمل لیپوماتیک شکم از 5 میلیون تومان شروع می‌شود و وابسته به مواردی از قبیل خدمات بیمارستان یا کلینیک، موارد مورد استفاده در اتاق عمل، تجهیزات اتاق عمل، میزان تخصص و تجربه پزشک و… می‌تواند باعث بالا رفتن نرخ لیپوماتیک شکم شود.

بهترین کلینک لیپوماتیک در تهران

کلینک بیتا یکی از بهترین کلینیک‌های عمل لیپوماتیک در تهران است. این کلینیک با کادری مجرب و متخصص در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های انجام لیپوماتیک شناخته می‌شود. بیتا کلینیک با انجام بیش از هزاران عمل موفق زیبایی و لیپوماتیک عنوان‌دار بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران شناخته می‌شود.

کلینیک بیتا با برخورداری از جدیدترین دستگاه‌های لیپوماتیک و با کادری مجرب و تمام خانم به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین مرکز ارائه خدمات لیپوماتیک در تهران شناخته می‌شود.

بهترین دکتر لیپوماتیک

دکتر پروانه منصوری مستقر در کلینیک بیتا به عنوان بهترین دکتر لیپوماتیک شناخته می‌شود. انجام بیش از 1000 عمل موفق در کلینیک‌های به نام تهران تنها گوشه‌ای از افتخارات دکتر پروانه منصوری است. برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک باید چند مورد را مد نظر داشته باشید.

 • سابقه پزشک در عمل لیپوماتیک
 • میزان عمل‌های موفق انجام شده
 • مشاهده نمونه عمل‌های لیپوماتیک انجام شده
 • استفاده از تجهیزات مناسب و به روز عمل لیپوماتیک
 • و…

مزایای عمل لیپوماتیک

تفاوتی ندارد که عمل لیپوماتیک پهلو بخواهید انجام بدهید یا عمل لیپوماتیک شکم، در هر حالت این نوع عمل مزیت‌های فراوانی را نسبت به دیگر روش‌های انجام عمل حذف چربی با خود به همراه دارد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

 • عدم خونریزی در عمل لیپوماتیک
 • احتمال عفونت بسیار کم
 • قیمت مناسب عمل لیپوماتیک
 • عدم نیاز به بستری
 • عدم نیاز به استراحت طولانی مدت بعد از عمل
 • و…

عوارض لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک یکی از عمل‌های نوین و جدید است، این عمل نسبت به عمل‌های دیگر حذف چربی عوارض جانبی به خصوصی مشاهده نشده است. در صورتی که عمل لیپوماتیک نزد پزشک جراح متخصص انجام شود و مراقبت‌های بعد عمل به صورت کامل انجام شود، هیچگونه عارضه جانبی خاصی را بعد از عمل مشاهده نخواهید کرد. با این وجود عوارض نام برده شده در زیر می‌تواند بخشی از عوارض عمل جراحی لیپوماتیک باشد که در تمامی افراد خود را نشان نمی‌دهد.

 1. کبودی شدید بدن
 2. ترومبوفلبیت
 3. بی نظمی کانتور
 4. بی حسی
 5. عفونت
 6. سوراخ شدن اعضای داخلی بدن
 7. آمبولی ریه
 8. ورم ریوی
 9. واکنش‌های آلرژیک
 10. سوختگی پوست

چه کسانی مناسب عمل لیپوماتیک هستند؟

عمل لیپوماتیک شکم یا لیپوماتیک پهلو به عنوان یکی از گزینه‌های حذف کامل چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عمل لیپوماتیک اگر فرد شرایط نام برده شده در زیر را داشته باشد می‌تواند عمل لیپوماتیک را به عنوان روشی سریع برای حذف چربی‌های اضافه مورد استفاده قرار دهد.

 • فرد اضافه وزن شدید داشته باشد.
 • فرد با روش‌های دیگر نتواند این چربی‌ها را حذف کند.
 • سن فرد بالاتر از 18 سال باشد.
 • بیماری زمینه‌ای نداشته باشد.

آنچه در مقاله لیپوماتیک چیست گفتیم

لیپوماتیک یکی از عمل‌های رایج و نوین برای حذف چربی است. در این عمل تمام چربی موجود در شکم، پهلو به صورت فیزیکی تخلیه می‌شود و هیچگونه خونریزی و عفونتی بعد از عمل اتفاق نخواهد افتاد. مدت زمان مورد نیاز برای استراحت بعد از عمل لیپوماتیک شکم و پهلو بین 3 الی 7 روز است که بعد از این مدت می‌توانید به فعالیت روزانه خود بپردازید. انتخاب بهترین کلینیک لیپوماتیک و انجام عمل لیپوماتیک نزد بهترین دکتر لیپوماتیک مزیت‌های فراوانی را به همراه دارد که از جمله این موارد می‌توان به کیفیت بالای عمل لیپوماتیک، رضایت صد درصدی از عمل لیپوماتیک و… اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین رزرور وقت انجام عمل لیپوماتیک در کلینیک بیتا می‌توانید به وب سایت بیتا کلینیک مراجعه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *