مسافرخانه‌های تهران را با بهترین کیفیت در دوران کرونا رزرو کنید

مسافرخانه‌های تهران را با بهترین کیفیت در دوران کرونا رزرو کنید

مسافرخانه نوعی اقامتگاه است. این اقامتگاه اجاره‌ای، ارزان‌قیمت خواهد بود. برخلاف تصور گذشته مسافرخانه‌ها اتاق‌های مستقلی برای اقامت در نظر گرفته است. هر اتاق یک یا دو تخت برای استراحت مسافران و راحتی آنها قرار داده است.

مسافرخانه همان هتل است اما امکانات کمتری دارد. اگر قصد اقامت چند روزه در شهر تهران را داشته باشید مسافرخانه‌های پایتخت گزینه و انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. البته اگر مدت زمان شما طولانی نیست شاید بهتر باشد گزینه‌ی اجاره روزانه خانه در تهران را هم در ذهن خود داشته باشید تا هزینه‌های خود را در کم‌ترین حالت ممکن نگه دارید. اگر بهداشت و نظافت برای شما اهمیت زیادی دارد تمامی مسافرخانه‌ها و مهمان‌پذیرهایی که در تهران به مسافران خدمات ارائه می‌دهند از کیفیت خوبی برخوردار هستند. در اگر به حریم‌شخصی بیشتر در طول اقامت خود نیاز دارید اجاره سوئیت در تهران گزینه‌ی بهتری برای شما است.

نکات مثبت

اولین نکته مثبت در انتخاب یک مسافرخانه قیمت آن است. اگر بخواهیم مسافرخانه تهران را با هتل مقایسه کنیم قیمت و هزینه مسافرخانه بسیار کمتر خواهد بود. مقرون به صرفه بودن مسافرخانه اگر محدودیت مالی داشته باشید انتخاب خوبی است. شما با هزینه کمتری یک اقامتگاه مناسب، تمیز، مستقل و… را در اختیار خواهید داشت.

سادگی اتاق‌های مسافرخانه در قیمت و هزینه‌های اجاره تاثیر مستقیم و بسزایی دارد. اتاق‌های مسافرخانه با دکوراسیون و وسایل ساده‌ای چیدمان شده است. این چیدمان ساده صرف هزینه‌های گزاف را کاهش خواهد داد. از نکات مثبت و مزایای در برخی از مسافرخانه باید به صبحانه رایگان این اقامتگاه ارزان اشاره داشته باشیم. مقابل هزینه کمی که از شما بابت اتاق گرفته می‌شود خدماتی مانند صبحانه به شما ارائه خواهد شد.

اکثر مسافرخانه‌هایی که در تهران ساخته شده و به مسافران اتاق‌های تمیز اجاره می‌دهند خدماتی مشابه هتل‌ها دارند. این خدمات انواع مختلفی دارد. یکی از این خدمات آشپرخانه‌هایی است که در اتاق‌های مسافرخانه تعبیه شده است. آشپزخانه‌های مجزا در اتاق مسافرخانه کار شما را برای تهیه وعده‌های غذایی در زمان‌های دلخواه راحت‌تر خواهد کرد. هر زمان به یک چای نیاز داشته باشید آشپزخانه داخل اتاق این امکان را به شما می‌دهد.

رشد جمعیت، رفت و آمد و استفاده از مسافرخانه و اقامتگاه‌ها را بیشتر کرده است. تهران شهری با جمعیت بالا و آمد و شد فراوان نیاز به مسافرخانه‌های زیادی دارد. تمامی کسانی که به تهران مراجعه می‌کنند بودجه اقامت در هتل‌های گران‌قیمت را نخواهد داشت. مسافرخانه، گزینه جایگزین و مناسبی خواهد بود.

استفاده از سرویس بهداشتی در یک مکان عمومی دلهره‌هایی را خواهد داشت. مسافرخانه‌هایی که در تهران وجود دارند تماما سرویس بهداشتی‌هایی کاملا بهداشتی را برای مسافر در نظر گرفته‌اند. شست و شوی این سرویس‌ها به صورت روزانه انجام می‌شود. سرویس بهداشتی محل انتقال میکروب و بیماری در صورت تمیز نبودن است. برای جلوگیری از این اتفاق سرویس‌های بهداشتی مدام تمیز خواهند شد.

مسافرخانه‌های جاباما

مسافرخانه نوعی هتل است اما تفاوت‌های بسیاری با هتل دارد. مسافرخانه‌هایی که در جاباما به مسافران ارائه داده می‌شود از کیفیت بهداشت بسیار بالایی برخوردار هستند. سایت جاباما به صورت مستقیم روی این اماکن اقامتی نظارت خواهد داشت. کیفیت مسافرخانه‌ها زیر نظر جاباما کنترل می‌شود.

تعداد مسافرخانه‌هایی که جاباما در سایت خود دارد، زیاد است. این تعداد مسافرخانه‌ها سلیقه‌های فراوانی را راضی خواهد کرد. هر کسی به راحتی می‌توانند به سایت مراجعه کنند و اتاقی که با سلیقه آنها مطابقت داشته باشد را برای اقامت انتخاب کنند.

سرویس‌های خواب مسافرخانه‌ها به صورت تک نفره تدارک دیده شده است. شما برای خواب از یک تخت مجزا استفاده خواهید کرد. تمامی امکانات برای خواب نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پتو، روانداز، بالشت، روتشکی و… لوازم مورد نیاز زمان خواب است. تمامی این وسایل به صورت بسته‌بندی شده به شما تحویل داده خواهد شد. این وسایل بعد از استفاده هر مسافر از آن با کمک ماشین‌لباسشویی‌های صنعتی شست و شو داده می‌شود.

امکانات مسافرخانه‌ها براساس درجه و رتبه‌هایی که دارند متفاوت است. یکی از امکانات مسافرخانه‌ها که در سایت جاباما آنها را پیدا خواهید کرد سرویس تاکسی است. رانندگان این تاکسی سرویس‌ها به خیابان‌های شهر تسلط کاملی دارند. اگر زمانی نیاز داشتید به سرعت خود را به جایی برسانید با کمک این تاکسی‌ها بدون معطلی به مقصد خود خواهید رسید.

کافی شاپ نیز در مسافرخانه‌ها وجود دارد. شما با مراجعه به کافی شاپ مسافرخانه خود که با کمک سایت جاباما انتخاب کرده‌اید به راحتی می‌توانید از لیست و منوی کافه، نوشیدنی گرم و سرد دلخواه خود را سفارش بدهید.

 

موقعیت مکانی مسافرخانه

معمولا مسافرخانه‌ها در مرکز هر شهر ساخته می‌شوند. تهران نیز به دلیل بزرگی شهر و رفت و آمد‌های طولانی مدت وجود مسافرخانه در مرکز شهر یک امکان ویژه به حساب می‌آید. این اتفاق شما را به تمامی مراکز خرید، بازار بزرگ تهران، ادارات دولتی و دانشگاه‎ها و مراکز آموزشی و… نزدیک خواهد کرد. مرکز شهر تهران با کمک مترو و اتوبوس‌های تندرو دسترسی به تمامی نقاط تهران را راحت‌تر خواهد کرد. کافیست از مسافرخانه بیرون آمده باشید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو و بی‌آر‌تی را پیدا کنید. سرعت مترو و بی.‌آر.تی برای رسیدن به مقصد بسیار زیاد خواهد بود.

تدابیر کرونایی جاباما

از خوبی‌های رزرو یک مسافرخانه برای اقامتگاه چند روزه در تهران رعایت پروتکل‌ها است. این پروتکل‌ها و تدابیر توسط سایت جاباما برای مسافرخانه‌های خود اجرا می‌شود. رعایت بهداشت و نظافت عمومی ساختمان اصول اولیه جاباما است. دوران کرونا انتخاب یک اقامتگاه تمیز با وجود جاباما اصلا سخت نخواهد بود. حتی در اقامتگاه‌هایی که سرویس جاباما پلاس ارایه می‌شود به ازای هر مسافر یک بسته‌ی ویژه‌ی بهداشتی داده می‌شود و تمامی مکان‌های اقامتگاه قبل از ورود میزبان ضدعفونی و پلمپ می‌شوند.

تمامی مسافران بسته‌های اختصاصی برای اقامت خواهند گرفت. بسته‌ها شامل ضدعفونی کننده دست و محیط است. پرسنل مسافرخانه‌ها براساس قوانین مشخص شده توسط مدیران سایت جاباما در تمام طول روز ماسک و دستکش خواهند داشت. سازمان بهداشت و ستاد مقابله با بیماری کرونا به درخواست جاباما بر این امر نظارت دارد.

اتاق‌ها به صورت مرتب ضدعفونی خواهند شد. زمان تحویل دادن اتاق توسط مسافر به مسئول مسافرخانه، کار نظافت و ضدعفونی کردن اتاق توسط پرسنل مسافرخانه‌های تهران شروع خواهد شد. بدون هیچ دغدغه و نگرانی از سایت جاباما مسافرخانه‌های تمیز و بهداشتی را رزرو کنید.

دوران شروع کرونا اولین دغدغه مسافران و کسانی که به دلیل مشغله کاری مجبور به مسافرت به پایتخت می‌شدند اقامت در یک فضای بهداشتی بوده‌است. این بیماری ناشناس قرن بیست و یک تمامی محاسبات زندگی امروزه را درهم تنیده است. حتی با شروع واکسیناسیون این بیماری هنوز به صورت کامل از زندگی ما خارج نشده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *